PERSONAL TRAİNER ZAYIFLAMA KAMPI ?

Orhan Arslan Personal Trainer Zayıflama Kampı’nın kurucusudur. Zayıflamak isteyen ve sağlıklı yaşamı arzu eden bireylere harika imkanlar sunmayı arzu eden bir eğitmen olarak size daha iyi hizmet edebilmek adına kendimi sürekli geliştiriyorum. Aldığım eğitimler ve katıldığım kursların her birinde kendimi geliştirerek, zayıflamak isteyen insanlara yardımcı oluyorum. Peki, ben kimim?

13 mayıs 1986 Rize’de doğdum. 9 yaşında Ç. Rizespor altyapısında yetişip bütün kategorilerde 19 yaşına kadar Ç. Rizespor ‘da futbol oynadım. 19-23 yaşları arası Rize Süper Amatör Ligi’nde futbola devam ettim. 23 yaşında Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nu (BESYO) kazandım. Üniversiteyi kazandıktan sonra futbolu Kocaeli ilinde çeşitli futbol takımlarında 29 yaşına kadar oynadım. 2009 Yılından bu zamana kadar Fitness Eğitmenliği, Atletik Performans Fitness Koçluğu, Personal Trainer ve son 5 yılı zayıflama kamplarında eğitmen ve müdürlük yaptım. Şuan Personal Trainer Zayıflama Kampı ile hizmet vermekteyim.

zayıflama kampı orhan arslan
zayıflama kampı orhan arslan
zayıflama kampı orhan arslan

SERTİFİKA BİLGİLERİ

Internationally Accredited Diploma Certificate in Fitness

Pilates Teacher Training

TRX Suspension Training

The Ultimate Bodyweight Workout For Warriors

Cankurtaranlık Sertifikası

Fonksiyonel Antrenman P.T Ve KONDİSYONERLİK

Spor Masajı, Masör,

Personal Trainer Eğitmenlik Sertifikası

Genetıc Trainer

Pedagojik Formasyon Sertifikası

Kocaeli Üniversitesi-Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Çaykur Rizespor A.Ş Lisanslı Sporcu

Tvgfbf 1.Kademe Antrenör

Zayıflama kampımız Hakkında , bilgi için zayıflama kampı sayfamıza bakabilirsiniz.

Personal trainer zayıflama kampı sitemizi ziyaret edebilir ve hakkımızda daha geniş detaylı bilgilere ulaşabilirisiniz..

Zayıflama Kampı İletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir ve kamp hakkında detaylı bilgilere yada rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sosyal Medya İnstagram adresimizden bizleri takip ederek yaptığımız çalışmaları görebilrisiniz. Zayıflama kampı instagram